Cotkytle

COTKYTLE   HERBORTICE   JANOUŠOV   MEZILESÍ

kontakt

Obecní úřad Cotkytle 3
561 32  Cotkytle
+420 465 382 125
+420 732 366 828
starosta
+420 702 292 311
obec@cotkytle.cz
starosta@cotkytle.cz

Správce kulturního domu
732 324 390

CzechPOINT

CzechPOINT

poloha obce

poloha obce

odkazy

ZŠ a MŠ Cotkytle

GObec

Severo-Lanskrounsko

DSO

navstevalekare.cz

události dne 24. 9. 2018

Upozornění ČEZ k odstranění stromoví a jiných porostů

Upozornění ČEZ k odstranění a okleštění stromoví a jiných porostů z pozemků, přes něž vede nadzemní elektrícké vedení distribuční soustavy ČEZ.Festival sklenic - ohlédnutí

V pátek 21 .9. 2018 v odpoledních hodinách vyrazilo 18 zástupců našeho mikroregionu a také naší obce na Festival sklenic, pořádaný v rámci projektu česko-polské přeshraniční spolupráce naším polským partnerem Gmina Dzierżoniów . Festival sklenic se konal v sobotu 22. 9. 2018 v Biblioteka Publiczna Gminy Dzierżoniów v obci Mościsko.

V dopoledních hodinách nejprve představili vybraní zástupci české i polské strany své recepty na zavařeniny a následně se konaly kulinářské dílny, v rámci kterých byly vytvořeny česko-polské týmy, jež měly za úkol ze zeleniny a ovoce, které měly k dispozici, vytvořit zavařeniny. Komise, která na závěr dílen hodnotila jednotlivé výtvory, zkonstatovala, že vítězi se staly všechny týmy, a za svůj um získal každý z účastníků medaili. 

V odpoledních sobotních hodinách se konal Festival sklenic, a to ve venkovních prostorách - na přilehlém fotbalovém hřišti. Zde se představily jednotlivé obce gminy, ale i náš svazek se svými zavařeninami, které si mohl každý z návštěvníků festivalu i zakoupit. Náš mikroregion reprezentovaly se svými zavařeninami zejména zástupci obce Horní Třešňovec a Cotkytle. Především pak výborné džemy paní Petra Dušková zaznamenaly obrovský úspěch a během festivalu byly zcela vyprodány. Gratulujeme.

Fotogalerie


webkamera

kalendář

počasí

Počasí

přístupy dnes celkem