Cotkytle

COTKYTLE   HERBORTICE   JANOUŠOV   MEZILESÍ

kontakt

Obecní úřad Cotkytle 3
561 32  Cotkytle
+420 465 382 125
starosta
+420 702 292 311
obec@cotkytle.cz
starosta@cotkytle.cz

Správce kulturního domu
732 324 390

CzechPOINT

CzechPOINT

poloha obce

poloha obce

odkazy

ZŠ a MŠ Cotkytle

GObec

Severo-Lanskrounsko

DSO

navstevalekare.cz

události dne 7. 12. 2017

Kompostéry

V tomto týdnu byly do domácností rozvezeny domácí kompostéry. Žádáme občany, kteří tyto kompostry obdrželi, aby se dostavili na obecní úřad k podpisu smlouvy. Zároveň žádáme chataře a chalupáře, aby se spojili s obecním úřadem a domluvili si předání kompostéru a podpis smlouvy.


Návštěva mikulášské družiny ve škole

5. prosince navštívila naši školu mikulášská družina a některé děti zakusily i čertův pytel... Že by zlobily? Kniha plná hříchů zaměstnala Mikuláše na dost velkou dobu. Ale nakonec si děti zasloužily dárečky v podobě taštiček s logem mikroregionu, ve kterých pro děti byly připraveny bloky, pastelky, sladkosti i ovoce. Děkujeme mikulášské družině, složené ze zaměstnanců DSO Severo-Lanškrounsko a starostky obce Petrovic.

Fotogalerie


Vánoční jarmark

29. listopadu Obec Cotkytle ve spolupráci se Základní školou a Mateřskou školou uspořádali vánoční jarmark s rozsvícením vánočního stromu. Program byl tradiční. Vystoupení dětí ze základní školy a mateřské školy. Přítomní si mohli nakoupit výrobky dětí s vánoční tématikou a na obecním úřadě posedět v družné besedě u skleničky punče.

fotogalerie


webkamera

kalendář

počasí

Počasí

přístupy dnes celkem